“Merzifon Çerkes Kültür Evi Yapımı Bağış Kampanyası” Halkımızın İlgisini Bekliyor.

Merzifon Çerkes Kültür Derneği ve Merzifon Belediye Başkanlığı işbirliğiyle yapılacak olan Çerkes Kültür Evinin projelendirme işlemi tamamlanmış olup Eylül 2018 ayı içerisinde temel atımı yapılacaktır. Proje detayları ve resimleri aşağıda sunulmuştur. Merzifon Çerkes Kültür Evinin maliyeti Merzifon Belediyesi ve Merzifon Çerkes Derneği tarafından ortaklaşa karşılanacaktır. Toplam Maliyet 370.000 Türk Lirasıdır. Kadim Çerkes kültürünün yaşatılması ve gelecek nesillerimize aktarılarak kimlik bilincinin kazandırılması açısından çok önemli olan bu değerli proje için, Merzifon Çerkes Derneği tarafından bir yardım kampanyası başlatılmıştır.

Bu proje için tüm Çerkes kardeşlerimizin ellerinden gelen katkıyı esirgemeyeceklerine inanarak bahse konu yarım kampanyası için Merzifon Çerkes Kültür Derneği tarafından açılan hesap numarasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bağışlarınız için Derneğimiz Ziraat Bankası hesap-iban no

Merzifon Kafkas Derneği Çerkes Kültür Evi Projesi Bağış Kampanyası Hesap No:

İBAN : TR170001000032632984455001

BANKA: Merzifon Ziraat Bankası

***********************************************************************

MERZİFON ÇERKES DERNEĞİ TARAFINDAN YAPILAN ÇAĞRI METNİ

“”Camiamızın Değerli üyeleri;

Çerkes Kültür Evi kadim kültürümüze hizmet için önemli bir adım olacaktır. Tüm ihtiyaçlarımıza hizmet edecek yeterliliktedir. Çocuklarımız gençlerimiz için bir yatırımdır. Bu binada hepimizin bir tuğlası olsun istiyoruz.

Çerkes Kültür Evi inşaat maliyeti 370.000 TL dir. Bu maliyeti Belediye ile beraber karşılayacağız. Dün gece itibariyle İNŞAAT YAPIM BAĞIŞ KAMPANYASI başlatmış bulunmaktayız. Camiamızın tüm üyelerinin yardımlarını diliyoruz.

Bağışlarınız için Derneğimiz Ziraat Bankası hesap-iban no

Merzifon Kafkas Derneği

Derneği TR170001000032632984455001″””

      

700 total views, 1 views today

1 Comment

  1. H. Yaşar Nogay dedi ki:

    Başarı dileklerimle 100 TL gönderiyorum. 2000 kişi yüzer tl gönderse iş tamamdır. Bu hedefe ulaşacağımıza inanıyorum. Selamlar.

Yorum Yap